Een sofa en vier fauteuils in deels verguld hout met rode fluwelen bekleding, 18/19e eeuw

17

H 100,5 x L 69 x D 73 cm (each armchair)

H 116 x L 199 x D 78 cm (the sofa)

Geschat: € 3000 - € 6000