F. Xavier Crantz (19de/20ste eeuw): Een rechthoekige plaquette met 'De bruiloft te Kana' naar Paolo Veronese, gedateerd (18)99

837
1 bod
Bieden afgelopen

Huidig bod

€ 600,00