Een Italiaanse vergulde luchter met vijf lichtpunten en fruit in Muranoglas en een plafondlamp, 20ste eeuw

43

H 58 cm - Dia.: 36,5 cm (the chandelier)

H 25 cm - Dia.: 38 cm (the ceiling light)

Geschat: € 300 - € 600
7 biedingen
Bieden afgelopen

Huidig bod

€ 360,00