Een interessante en gevarieerde collectie in verguld en polychroom oud Parijs porselein, 19de eeuw

40

H 32,8 cm (the largest vases)

H 4,5 cm (the cups)

Geschat: € 300 - € 600
1 bod
Bieden afgelopen

Huidig bod

€ 120,00