Een gevarieerde collectie kandelaars en vazen in glas, w.o. opalineglas met floraal decor, diverse herkomst, 19de/20ste eeuw

1200

H 30,5 - 14,5 cm (the tallest and the smallest item)

Hamerprijs incl. commissie: € 89,25
5 biedingen
Bieden afgelopen

Huidig bod

€ 70,00