Een Japans verguld en gelakt houten dienblad op voet met floraal decor, Meiji/Showa, 19de/20ste eeuw

1213

H 20 - L 28,7 - D 19,8 cm

Hamerprijs incl. commissie: € 382,50
1 bod
Bieden afgelopen

Huidig bod

€ 300,00