Valerius De Saedeleer (1867-1942) & Jean De Cooman (1893-1949): Geanimeerd winterlandschap, ets, ed. 33/50, gedateerd 1934

1183
3 biedingen
Bieden afgelopen

Huidig bod

€ 120,00