Lejan: Een figuur van een vis en een boot in groengeglazuurd en gecraqueleerd aardewerk, Frankrijk, art-decoperiode, 20ste eeuw

1215

H 36,7 - 30,2 cm

Hamerprijs incl. commissie: € 38,25
3 biedingen
Bieden afgelopen

Huidig bod

€ 30,00