Een Chinese Kanton famille rose kom met verguld bronzen monturen, 19de eeuw

24

H 26,3 - L  42,6 cm

Hamerprijs incl. commissie: € 255,00
4 biedingen
Bieden afgelopen

Huidig bod

€ 200,00