Een paar Chinese Nanking craquelé blauw-witte vazen met strijdscènes en een kom met een geanimeerd landschap rondom, 19de/20ste eeuw

H 24,7 cm (the two vases)

H 11 cm - Dia.: 27,7 cm (the bowl)

Geschat: € 400 - € 800