Een Japanse bronzen okimono van een muzikante, gesigneerd Seiya Saku, Meiji, 19de eeuw

384

H 32,5 cm

The figure signed in a rectangular reserve 'Seiya Saku'.

Hamerprijs incl. commissie: € 459,00