Een gevarieerde collectie van negen Chinese Nanking craquelé famille rose vazen met strijdscènes, 19de/20ste eeuw

18

H 43,8 - 19,4 cm (the tallest and the smallest vase)

Hamerprijs incl. commissie: € 1.530