Drie Chinese of Tibetaanse bronzen figuren en een Thaïse ingelegde verguld houten Boeddha, 19de/20ste eeuw

182

H 43,1 cm - 12,8 cm (the tallest and the smallest figure)

Hamerprijs incl. commissie: € 306