Vlaamse school, gemonogrammeerd HB: Simon van Cyrene helpt Christus met het dragen van het kruis, olie op paneel, 16de eeuw

450

Work: 103,5 x 78,3 cm

The monogram 'HB' for Huybrecht Beuckelaer/Beuckeleer, brother of Joachim and probably apprentice or assistant to Bronzino in the mid-1550s. (link)