Een Franse gefineerd houten Vernis Martin vitrine in Lodewijk XV-stijl met bronzen monturen, 19de/20ste eeuw

646

H 174,5 - L 75,5 - D 38,5 cm

Hamerprijs incl. commissie: € 510,00