Een paar polychroom gedecoreerde porseleinen Oriëntalistische figuren, gemerkt J.P. (Jacob Petit), Frankrijk, 19de eeuw

587

H 16 (male figure) - 17 cm (female figure)

Hamerprijs incl. commissie: € 382,50