Een Chinese zilveren tazza met floraal decor, gemerkt, 20ste eeuw

378

H 9 cm - Dia.: 13,8 cm

Total weight: 164g

The tazza possibly marked 'Jing pi'.

Hamerprijs incl. commissie: € 178,50