Een driedelige vergulde schouwgarnituur op de manier van Sèvres, Frankrijk, 19de eeuw

656

H 47 - 45 cm

The work numbered '1854' and a faint trace of a mark ('Medaille'?).

Hamerprijs incl. commissie: € 892,50