Twee groepen met putti, waarvan één met Sitzendorf merk, en twee figuren in polychroom gedecoreerd Saksisch porselein, 20ste eeuw

594

26,5 x 26,5 x 24 cm

20,5 x 18,5 x 14 cm

H 27,5 - 26 cm (the figures)

Hamerprijs incl. commissie: € 357