Een vergulde schouwklok met zeethematiek en een paar kandelaars in neogotische stijl, vermoedelijk Frankrijk, 19de/20ste eeuw

655

H 45 cm (mantel clock)

H 55,5 cm (candelabra)

Hamerprijs incl. commissie: € 586,50