Vlaamse school: Lot en zijn gezin verlaten Sodom, olieschets op paneel, 17de eeuw

494

Work: 23 x 16,5 cm

Frame: 44 x 37 cm

Literature:

Genesis 19.

Hamerprijs incl. commissie: € 382,50