Een Chinese spinaziegroene jade kom met gegraveerd verguld decor, 19de/20ste eeuw

386

H 6 cm - Dia.: 16 cm

Provenance: A Belgian private collection, acquired ca. 1980.

Hamerprijs incl. commissie: € 701,25