Twee polychrome en vergulde houten soldaten uit de steunbalk van een retabel, eind 16e eeuw

861

H 97 x 27 cm (The tallest)
H 87 x 30 cm (The smallest)

Expert: Cabinet Benoît Bertrand

Geschat: € 1500 - € 2500