Een Engelse geëboniseerde houten zitbank ingelegd met parelmoer en drie Minton Waverley plaquettes door John Moyr Smith (1839-1912), 19e eeuw

1581

H 95 x L 115 x D 57 cm

Geschat: € 400 - € 800