Een Engelse eikenhouten 'Wainscot' stoel in 17e-eeuwse stijl met Juno in haar koets voortgetrokken door pauwen, 19e eeuw

989

H 142 x L 71,5 x D 67 cm

Geschat: € 1000 - € 2000