Vier diverse steengoed kruiken, w.o. twee baardmankruiken en één met vergulde montuur, Raeren en Frechen, 17e eeuw

767

H 43 cm (the tallest)
H 23 cm (the smallest)

Geschat: € 600 - € 1200