Zeven polychroom geglazuurde vazen in steengoed, w.o. Roger Guérin, Perignem, Losson en Dubois, 20e eeuw

1835

H 49 cm (the tallest)

H 21 cm (the smallest)

Geschat: € 300 - € 600