Een deels verguld reliëf in Mechels albast met voorstelling van de opwekking van Lazarus, atelier Nicolaes Daems, eerste helft 17e eeuw

1241

work : H 12 x L 10 cm
frame : H 17,5 x L 15 cm

Geschat: € 400 - € 800