Een Hollandse polychroom beschilderde houten koffer met floraal decor, 19de/20ste eeuw

952

H 27 - L 52 - D 31 cm

Most probably a marriage chest.

Hamerprijs incl. commissie: € 178,50
1 bod
Bieden afgelopen

Huidig bod

€ 140,00