Een groengepatineerde en vergulde Wiener Secession vaas op vier voeten, Oostenrijk, eerste kwart 20ste eeuw

171

H 23,4 cm

Geschat: € 100 - € 200
14 biedingen
Bieden afgelopen

Huidig bod

€ 240,00