J. De Smet (19de/20ste eeuw): Portret van een jongedame, olie op board, gedateerd 1898

99

Work: 29,1 x 22 cm

Frame: 41,2 x 34 cm

Geschat: € 80 - € 120
8 biedingen
Bieden afgelopen

Huidig bod

€ 140,00