Een Franse driedelige Lodewijk XV-stijl schouwgarnituur in schildpadfineer met verguld bronzen monturen, 19de/20ste eeuw

137

H 40 - 29,5 cm

The worked inscribed 'H & F Paris', numbered '2573' and marked 'AD. Mougin Deux médailles'.

Geschat: € 200 - € 400
8 biedingen
Bieden afgelopen

Huidig bod

€ 420,00