Een Vlaams gestoken eiken ornament van een trapleuning in Lodewijk XV-stijl, 18de eeuw

194

H 119 cm

Geschat: € 250 - € 500
3 biedingen
Bieden afgelopen

Huidig bod

€ 320,00