Een gevarieerde collectie lak- en dekseldozen, diverse herkomst, 20ste eeuw

102

Various dimenions.

The lot consists of 16 boxes.

Geschat: € 100 - € 200
11 biedingen
Bieden afgelopen

Huidig bod

€ 160,00