Een uitgebreide en gevarieerde collectie waaiers en een parasol, diverse herkomst, 20ste eeuw

209

Various dimensions.

L 63,5 cm (the largest fan)

Geschat: € 200 - € 400
6 biedingen
Bieden afgelopen

Huidig bod

€ 160,00