Een uitgebreide en gevarieerde collectie juwelen, w.o. armbanden, broches, ringen, oorbellen, o.a. met lapis lazuli, diverse herkomst, 20ste eeuw

124

Various dimensions.

Geschat: € 200 - € 400
3 biedingen
Bieden afgelopen

Huidig bod

€ 30,00