Een gevarieerde collectie parfumflessen in glas en kristal en een toiletset, diverse herkomst, w.o. Val Saint Lambert, 20ste eeuw

142

H 15,2 - 6,4 cm (the tallest and the smallest item)

Geschat: € 100 - € 200
2 biedingen
Bieden afgelopen

Huidig bod

€ 20,00