Een Franse verguld bronzen handspiegel met een miniatuur en een gevarieerde collectie sigarettenetuis, diverse herkomst, 19de/20ste eeuw

423

H 24 cm (the hand mirror)

H 15- 11,7 cm (the tallest and the smallest cigarette case)

Geschat: € 200 - € 400
1 bod
Bieden afgelopen

Huidig bod

€ 120,00