Twee Chinese verguld houten snijwerken, een vergulde en gelakte houten eend en een haan in porselein, 20ste eeuw

167

H 35 cm (the rooster)

29 x 16,5 cm (the panels)

H 15 cm (the duck)

Geschat: € 150 - € 250