Een interessante en gevarieerde collectie verzilverde, tinnen en koperen art-nouveau- en art-decovoorwerpen, diverse herkomst, eerste helft 20ste eeuw

1319
1 bod
Bieden afgelopen

Huidig bod

€ 90,00