Een Chinese naaitafel in deels verguld lakwerk met accessoires, Canton, 18de/19de eeuw

1275

Dim.: 75 x 63,5 x 43 cm

Hamerprijs incl. commissie: € 828,75
9 biedingen
Bieden afgelopen

Huidig bod

€ 650,00