Een Japanse bronzen figuur van een stier, gesigneerd, 19de/20ste eeuw

1294

H 14 - L 25 cm

Hamerprijs incl. commissie: € 178,50
12 biedingen
Bieden afgelopen

Huidig bod

€ 140,00