Een paar Chinese Nanking craquelé famille rose dekselpotten met strijdscènes, 19de eeuw

55

H 21,5 cm

- Both covers with a reglued break across.
- Both jars in excellent condition.

Hamerprijs incl. commissie: € 318,75