Een ingelegde ijzer en messing betelnotenkraker in de vorm van een paard, Indonesië, 19de eeuw

548

L 18,4 cm (the nut cutter)

H 12,2 cm (the nut cutter on stand)

Hamerprijs incl. commissie: € 178,50