Een Japanse deels gelakte en vergulde houten kast met Shibayama-stijl inlegwerk van parelmoer en ivoor, Meiji, 19de/20ste eeuw

522

H 207 - L 100 - D 40 cm

Hamerprijs incl. commissie: € 1.402,50