Een neogotische houten stoel en een vaas in polychroom Vlaams aardewerk met een haan, 19de/20ste eeuw

836

H 76 - L 46,5 - D 34,5 cm (the chair)

H 60 cm (the vase)

Hamerprijs incl. commissie: € 255,00