Een verguld houten driepotige bijzettafel met pietra dura blad met floraal decor, Frankrijk of Italië, 19de eeuw

591

H 71 cm - Dia.: 47 cm

The reverse of the pietra dura top signed 'Emile Pelit Lepère/Leperi (?)'.

Hamerprijs incl. commissie: € 1.083,75