Een Franse Napoleon III geëboniseerd houten pendule met parelmoer, email, schildpad en koper ingelegd, 19de eeuw

1165

H 52,2 cm

The worked marked 'Médaille d'or Japy Frères' and numbered '207'.

Hamerprijs incl. commissie: € 331,50