Een Chinese Nanking craquelé famille rose vaas met een strijdscène, een verte vaas met antiquiteiten en een paar vazen met draken, 19de/20ste eeuw

110

H 45 - 25,5 cm (the tallest and the smallest vase)

Hamerprijs incl. commissie: € 433,50