Franse school, toegeschreven aan J. Varin de Chaumont (19de eeuw): Portret van Maurice Ulmo, olie op doek, gedateerd 1835

1075

Work: 45 x 35,3 cm

Frame: 51,7 x 44,8 cm

Hamerprijs incl. commissie: € 204